OUR ISSUES:

SHOFAR - GOLD OF MALKINIA LP
Mikołaj Trzaska Ircha Clarinet Quartet - Black Bones
POLE - RADOM
WORK - OLBRZYM i KURDUPEL
SHOFAR - DVD
SHOFAR - HA-Huncvot
MIKOŁAJ TRZASKA GRA RÓŻĘ
Mikołaj Trzaska Ircha Clarinet Quartet - Zikaron - Lefanay
Remont Pomp - Złota Platyna
Asunder Trio - The Lamp
Ircha - Mikołaj Trzaska Clarinet Quartet - Watching Edvard
Inner Ear - Breathing Steam
Reed Trio - Last Train To The First Station
Szwelnik / Trzaska - DON'T LEAVE US HOME ALONE
Mikołaj Trzaska - Dom zły/Dark House
Bauer / Brotzmann / Trzaska - Goosetalk
Trzaska / Gasser / Zerang - Nadir & Mahora
Horny Trees
Rogiński / Trzaska / Moretti - Shofar
Mikołaj Trzaska - Kantry
Trzaska / Friis / Uuskyla - Orangeada
North Quartet - Malamute
Trzaska / Wirkus - Noc
Andruchowycz / Trzaska - Andruchoid
Trzaska / Friis / Uuskyla - Unforgiven north
Moretti / Wirkus - na baterie
Mikołaj Trzaska - Danziger Strassenmusik
Ole¶/Trzaska/Ole¶ - La SKETCH up
Tomasz Gwinciński & NonLinear Ensamble - The Moon Music
Ole¶/Trzaska/Ole¶ - Mikro muzik
ŁÓD¬ KALISKA - concert
Mikołaj Trzaska - Pieszo


Our discs are in stores:
- www.serpent.pl / eng (€)
- www.merlin.pl
- www.multikulti.com / eng (USD)
- www.jazzsound.pl

Distribution:
jazzsound@jazzsound.pl
tel./fax: 42 636 08 90

wawrzyniec.makinia@multikulti.com
tel.: +48 697 691 739;
biuro: 61 855 71 03;
  Remont Pomp - Złota Platyna




Remont Pomp

Złota Platyna

Mikołaj Trzaska
Mike Majkowski


 1. Kokon / Jarek Marciszewski
 2. Szumi Fala w Pępku / Jarek Marciszewski
 3. W Głowę / Kompozycja wspólna - MP3
 4. Rury Kury Top Top Utop / Jarek Marciszewski
 5. Spotkanie Leniwców / Mikołaj Trzaska
 6. Marsz Afryka, Marsz Polonia / Kompozycja wspólna
 7. O Mój Boże! / Tomasz Antonowicz
 8. Papa Zawsze / Tomasz Antonowicz
 9. Modlitwa w Hotelu California / Kompozycja wspólna
10. Dubeltówka i Batonik / Mike Majkowski - MP3
11. Ciemna Laguna / Jarek Marciszewski
12. Raz Dwa Wazon Bas / Tomasz Antonowicz - MP3

The album "Złota Platyna" was attended by:

Remont Pomp composed of:
Magdalena Spaleniak - djembe, bass drum, table, barrels.
Izabela Romińska - percussion instruments, table, barrels.
Wojciech Birtus - percussion instruments, table, barrels.
Sebastian Włodarek - djembe, table, barrels.
Oskar Małolepszy - percussion instruments, table, barrels.
Jacek Će¶licki - percussion instruments, table, barrels.
Groszek Stanilewicz - percussion instruments, table, barrels.
Jarosław Marciszewski - bass drum, table, barrels, guitars.
Tomasz Antonowicz - djembe, table, barrels.
Clement Quelin - djembe, table, barrels.
Helena Baklagina - djembe, percussion instruments, table, barrels.
Pedro Gata Gonzalez - djembe, percussion instruments, table, barrels.
Jan Skiba - percussion instruments, table, barrels.

Special guests:
Mikołaj Trzaska - saks. alt, saks. tenor c.
Mike Majkowski - double bass